Hakkımızda

Günümüzde gelişen teknoloji ile ev ve işyerlerimizde vazgeçilmez bir yere sahip olan televizyonlar  kullanma sıklığına göre zaman ile yıpranmakta ve tamire ihtiyaç duymaktadır. Özellikle son yıllarda en fazla kullanılan televizyon modellerinden biri olan plazma televizyonlarınız için her türlü arıza anında çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen elemanlarımız ile plazma servisi hizmetinizdedir.

Plazma servisi  sektöründe hizmet ilkemizi ,bünyemizde çalışan her elemanımızın kaliteli hizmet anlayışına sahip olması oluşturmaktadır. Bu ilkemiz doğrultusunda da müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için online gezici ekip sistemini uygulamaktayız. Böylece günün her saati en kısa zamanda istediğiniz hizmeti alabilme şansına sahip olmaktasınız.

Tüm bu hizmetlere ek olarak  isteğiniz doğrultusunda ev ya da iş yerlerinize tecrübeli  teknik elemanlarımız gönderilerek plazma servisini  ayağınıza kadar getirmekteyiz. Bu da hem zaman hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayarak size birçok zahmetten kurtarmaktadır.