Plazma Tamir ve Servis Hizmetlerimiz

Plazma Tamir ve Servis Hizmetlerimiz

Bilmeniz gerekir ki  plazma ve LED ekranları darbelere dayanıklı değillerdir (plazma Televizyonlar bu konuda biraz daha avantajlı durumda) en ufak çarpmalara veya sıvı temasında bozulabilecek elektronik cihazlardır, Önerimiz ne ıslak bez nede yüzey temizleyici spreylerle temizlemeye çalışmayın. Bu yönde bizleri arayıp kırılmış LCD ekranı tamir ettirmek isteyen müşterilerimize buradan da belirtmekte fayda vardır diye düşünüyoruz, ekranı kırılmış televizyonun tamir maliyeti yüksek olmakla beraber bazı modellerin panellerini de maalesef Türkiye piyasasında bulmak mümkün olmayabiliyor.

 

Plazma tamircisi birçok televizyon markasını tamir etmektedir. Örneğin Sony, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Samsung, Philips gibi  ürün markasına göre uzmanlaşmış deneyimli kadro her türlü plazma tamiri hizmetini sunmaktadır.

 

Plazma tamircisi hizmetleri sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.

 

Plazma Tamir ve Servis Hizmetlerimiz