Plazma Servisi

Plazma servisi  ev yada işyerlerinizde her türlü plazma televizyonunuzun montaj,bakım ve onarımını üstlenmiş durumdadır. Gerekli eğitimleri aldıktan sonra sertifika sahibi teknik elemanlarımız ile en kaliteli hizmeti en uygun maliyet ile size sunmaktayız. Çünkü müşteri odaklı çalışmayı şirket olarak değişmez ilke olarak benimsemekteyiz.

Plazma servisi özellikle kurulum ve montaj aşamasında ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Belli bir profesyonellik gerektiren montaj işleminde öncelikle yaşam alanı keşfediliyor ve en verimli kullanılacak bölge seçiliyor. Daha sonra ise cihazda sorun olup olmadığı kontrol ediliyor. En son ise ürünün tüm özellikleri kullanıcıya anlatılıyor. Tüm soru ve sorunlarınıza ise en kısa sırada dönüş sağlanıyor.

Ayrıca tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi televizyonlar içinde belli aralıklarla bakım yaptırmak şarttır. Olası sorunların önüne geçmek, bozulan parçaları değiştirmek ve aksesuarlar hakkında fikir sahibi olmak için yetkili servislerle irtibatta olmak gerekir.İşte tüm bu hizmetleri plazma servisi olarak karşılamaktayız.

 

Plazma Servisi